Od 1 kwietnia 2026 roku podmioty, których miesięczne przychody przekraczają 10.000 zł brutto mają obowiązek wystawiania faktur w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF). Obowiązek dotyczy nie tylko przedsiębiorców, ale wszystkich podatników, którzy wystawiają faktury.

O nowych obowiązkach dotyczących wystawiania faktur opowiadali w Radiu357 na kilka dni przed oraz w dniu wejścia w życie nowych przepisów nasi eksperci: Aldona Namiestnik-Hok  oraz Grzegorz Tomala.

POSŁUCHAJ!

Grzegorz Tomala w audycji radia357

Aldona Namiestnik-Hok w audycji radia357

Pozostałe aktualności

al. J. Piłsudskiego 35 lok. 3 piętro 3 kl. 2
09-407 Płock

tel. 24 262 67 62
kom. 781 241 784
kom. 781 241 482


PKO BP 14 1020 1042 0000 8402 0350 8819