fbpx

 

 

 

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE

ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej

ul. Nowy Rynek 8 lok.20 09-402 Płock

Rachunek bankowy

PKO BP
Nr 14 1020 1042 0000 8402 0350 8819


HARMONOGRAM DYŻURÓW PRACOWNIKÓW W OKRESIE 26 MARCA - 9 KWIETNIA 2020 ROKU


ODWOŁANE ZAJĘCIA

Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 w związku z ogłoszoniem na terenie całego kraju stanu epidemii oraz w trosce o zdrowie pracowników i wszystkich interesantów ograniczam godziny funkcjonowania Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W okresie od dnia 14 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2020 roku dyżury pracowników w poszczególnych oddziałach będą realizowane zgodnie z harmonogramem ...

Zarządzenie Dyrektora Placówki


Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu ....

więcej


Uprzejmie informujemy, że w związku z podjętą przez rząd decyzją o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w Polsce, także w naszej placówce zajęcia zostają zawieszone od 12 do 27 marca 2020 roku. W tym okresie w naszym biurze prowadzone będą dyżury.

INFORMACJA


Zarządzenie ws. godzin przyjęć interesantów

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

 

W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163.

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

Prosimy o kontaktowanie się telefonicznie lub mailowo, a także o wyrozumiałość bowiem czas odpowiedzi może ulec wydłużeniu.

 


 RODO i Polityka Prywatności

 


Drukuj

tel./fax 24  262 67 62, 781 241 784, 781 241 482

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obsługa interesantów:

Wtorek od 12:00 do 16:00

Środa od 08:00-12:00

Czwartek od 10:00-14:00

 

Szanowni Państwo

Istnieje możliwość umówienia się telefonicznie na inny dzień i godzinę niż podane powyżej.
Zapraszamy

 

 

Obsługę uczestników placówki prowadzą:

  • Pani Dorota Połaska - Kierownik Działu, 
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Pani Wioleta Snopek - Referent ds. szkoleń i organizacji
    tel. 781 241 784, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pani Serafina Sobczak - Inspektor ds. księgowości
    tel. 781 241 482, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski

 

KP banner 1

zamkniecieroku2019

of szkol 3

Back to top